Vitamin ve Sprey Takviyesi

Vitamin ve Sprey TedavisiSaç ekimi öncesi uzman tarafından hastanın ihtiyacı olan tedavi belirlenmektedir. Önemli olan sadece saçın ekilmesi değil, hastanın sonrasında ekilen saçlarının sağlıklı çıkması gibi kendi doğal saçlarını da güçlendirmektedir.

Bu tedaviler saç ekimi yaptıran hastalarımıza özel planlanmaktadır. İhtiyacı olan plazma tedavisi, mezoterapi tedavi, vitamin ve procapil içeriğine sahip sprey takviyesi hastanın ihtiyacı yönünde uygulanmaktadır. Procapil saçın beslenmesine yardımcı olarak ekilen saçların daha kalın ve hızlı çıkmasını sağlamaktadır.

TEDAVİLİ SAÇ EKİMİ İLE %99 MEMNUNİYET GARANTİLİDİR.

Sadece saç ekimi değil saç tedavisi uygulanan hastalarımız kendi saçlarının da dökülmesinin durduğunu ve hatta güçlendiğini görmektedirler.
Ekilen saçlar ömür boyu dökülmeme garantilidir.

Fakat hastanın doğal saçları desteklenmezse zayıflayabilir ve dökülebilir. Bu durum hastanın ilerde tekrar saç ekimi olmasını gerektirebilir. Tekrar saç ekimi hastanın hem maddi hem manevi kaybına sebep olmaktadır.
Bunun tek çözümü TEDAVİLİ SAÇ EKİMİDİR.

Vitamin, sprey ve benzer tedaviler ile başarılı bir şekilde saç ekimi yaptırmak için Dymed Hair Clinic‘i tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ederek uzmanlardan yardım alabilir ve en kısa süre içerisinde yeni saçlara kavuşabilirsiniz.

Bilgi Al
Hemen Tıkla Bilgi Al
Call Now Button