PRP Tedavisi

PRP TedavisiPrp (platetet Rich Plazma) yada diğer adı Trombositten zengin plazma, kişinin kendi kanından hazırlanan ve birçok tıbbı alanda kullanılan bir tedavi yöntemidir.
Prp saç dökülmesini önlemek amacıyla saç dökülmesinin yaşandığı alanlara ince iğnelerle enjekte edilir. İçerdiği büyüme faktörleri ve doku iyileşmesini sağlayan proteinler bulunur. Prp tedavisi kanda bulunan trombosit sayısını arttırır.

Kan özel tüplere koyulur ve yüksek hızda dönen santrifüj cihazına koyulur. Santrifüj cihazı, platelet hücrelerinden zengin plazma elde etmek için kullanılır.

Plazma tedavisini saç ekimi yaptıran hastalarımıza saç ekim işleminden hemen sonra uygulamaktayız. Bunun sebebi dokuda oluşan hasarların daha hızlı iyileşmesini sağlamaktır. Saç ekimi sonrasında uygulanan prp’ler ise daha ekilen saçların daha güçlü ve daha hızlı çıkmasını sağlamaktadır.

Hastamızın sadece ekilen saçlarını değil doğal olan saçlarının da dökülmesini durdurmak veya yavaşlamasını sağlamaktadır.

Saç dökülme sorununu durdurmak veya saç ekimini daha fazla başarıya ulaştırmak için prp yönteminin doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Bu da ancak alanında uzman kişiler tarafından yapılabilir. Güvenin ve kalitenin adresi olan Dymed kliniği bu tedavinin başarıyla ulaşmasını sağlar.

DYMED HAIR CLINIC ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ

Ücretsiz Saç Analizi ve daha fazlası için tıklayın

ŞİMDİ ARA

+90 543 356 58 53

Bilgi Al
Hemen Tıkla Bilgi Al
Call Now Button